האתר שלי | ד"ר ארנית קריסטל-שליט


האתר שלי | דלאורך שנים רבות של מפגשים עם הורים וילדים נוכחתי כי הורים המבינים טוב יותר את מהות בעיית העיניים של ילדיהם, ישתדלו יותר, למרות הקושי שבדבר, להקפיד על המעקב והטיפול המיטבי, ויעשו כל מאמץ לשכנע את ילדיהם לקחת חלק פעיל וחיובי בתהליך הטיפולי. לא פחות חשוב מכך, הורים אלה יתייחסו לליקויי הראיה של ילדיהם ולהתמודדות עמו באופן רגוע ושקול יותר. ילדים המרגישים שגישת הוריהם לבעיות הראיה שלהם רגועה ואינה מלווה בחרדה או מתח יקבלו גם הם את הצורך בטיפול ובמעקב בצורה חיובית יותר.

 

אתר זה מציע להורים מידע עדכני אודות בעיות עיניים בילדים, טיפולים אפשריים, פזילה בילדים ובמבוגרים, חידושים בתחום ועוד. השתדלתי להציג את הנושאים השונים בשפה פשוטה וברורה תוך התייחסות לשאלות מעשיות המטרידות את ההורים.
באתר תוכלו למצוא גם תשובות לשאלות מעשיות כגון: כיצד להתכונן לבדיקת עיניים? מה כוללת בדיקת עיניים - ולמה?  האם מתן טיפות להרחבת האישונים הכרחי - ומדוע? איך מנסים לשפר את שיתוף הפעולה של ילד החושש ממתן טיפות עיניים? האם ניתוח פזילה הוא "ניתוח קוסמטי" בלבד? ואחרי הבדיקה, מה אז? ועוד עוד.‬..

אני מאמינה שבדיקת עיניים צריכה להיות חוויה חיובית ושמחה כך שבעת הצורך הילדים יחזרו לבדיקה נוספת ברצון. חשובה לי מאוד הצורה בה מציגים לילדים את הצורך בבדיקה וכיצד היא מתבצעת. בנושא זה לכם ההורים, ולי כמטפלת, תפקידים מכריעים המשלימים זה את זה. באתר שלי תמצאו גישות ורעיונות שפיתחתי עם השנים ואף כאלה שלמדתי עם הזמן מההורים ומהילדים הרבים בהם אני מטפלת. אני משוכנעת שהמידע באתר יסייע לכם ולילדיכם להגיע מוכנים לבדיקה עצמה, וכפועל יוצא נוכל כולנו להשיג את יעדי הבדיקה ובתוך כך גם להנות יותר מן המפגש המשותף.

יעוד נוסף של האתר הוא להוות ערוץ תקשורת בינינו. במדור "צור קשר" אתם  מוזמנים לשטוח בקשות שונות - החל בזימון תורים (ככל שהבקשה תהיה מפורטת יותר אוכל להתייחס אליה במהירות גדולה יותר), בנושאים מקצועיים שהייתם רוצים שארחיב לגביהם או שאכלול באתר, להעלות רעיונות משלכם, לצרף תמונות או לספר על חוויות שתרצו לחלוק.

אני מזמינה אתכם להפיק את המירב והמיטב מהגלישה באתר.

ד"ר ארנית קריסטל-שליט

 

 

היכנס לצפייה בערוץ היוטיוב של ד"ר ארנית קריסטל-שליט